Detaljna pretraga
1 - 14 od ukupno 14 oglasa - Prodaja kuća Šibenik okolica
10
1 100 000 €
4104 €/m²
ažuriran
Šibenik, Žaborić
268 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ŽABORIĆ – LUKSUZNA VILA S BAZENOM 160 m OD MORA | NOVOGRADNJA 2021 | NAMJEŠTENA Na izuzetno atraktivnoj lokaci...
ŽABORIĆ – LUKSUZNA VILA S BAZENOM 160 m OD MORA | NOVOGRADNJ...
2
420 000 €
3231 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju dvojna kuća u Bilicama pored Šibenika. Nekretnina se sastoji od prizemlja ( kuhinja blagovaonica , ...
Na prodaju dvojna kuća u Bilicama pored Šibenika. Nekretnina...
7
850 000 €
5822 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
146 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dvojna kuća u izgradnji svega par koraka od mora i sa otvorenim pogledom na isto. Ovu nekretninu krasi vrhunsk...
Dvojna kuća u izgradnji svega par koraka od mora i sa otvore...
6
164 900 €
1736 €/m²
ažuriran
Šibenik, Kaprije
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se nedovršena kuća na prekrasnom otoku Kaprije. Kuća ima ukupnu površinu od cca 95 m2, a sastoji se o...
Prodaje se nedovršena kuća na prekrasnom otoku Kaprije. Kuć...
17
1 350 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Šibenik, Žaborić
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA ZA ODMOR, PRODAJA, ŠIBENIK, ŽABORIĆ, 300 m2 Prodaje se samostojeća kuća za odmor ukupne površine od 300...
KUĆA ZA ODMOR, PRODAJA, ŠIBENIK, ŽABORIĆ, 300 m2 Prodaje s...
17
430 000 €
5181 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
83 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ŠIBENIK, BILICE, 83 m2, 3-sobna Prodaje se kuća neto korisne površine 83 m2 na ze...
KUĆA, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ŠIBENIK, BILICE, 83 m2, 3-sobna ...
16
320 000 €
2667 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, BILICE, 120 m2 Prodaje se samostojeća kuća s pomoćnim objektom, stambene površine 120...
KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, BILICE, 120 m2 Prodaje se samostoje...
17
975 000 €
2267 €/m²
ažuriran
Šibenik, Vrpolje
430 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se predivna, luksuzna kuća s bazenom u mjestu Vrpolje, nedaleko od grada Šibenika. Mjesto je idilično ...
Prodaje se predivna, luksuzna kuća s bazenom u mjestu Vrpolj...
17
380 000 €
2111 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Bilice prvi red do mora dvojna kuća sa velikom okućnicom i tri odvojena stana. Objekt se sastoji od tri kata t...
Bilice prvi red do mora dvojna kuća sa velikom okućnicom i t...
17
420 000 €
1400 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U našoj ponudi imamo prekrasnu kuću sa tri komforna apartmana smještenu na odličnoj lokaciji, samo 350 metara ...
U našoj ponudi imamo prekrasnu kuću sa tri komforna apartman...
17
850 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Šibenik, Brodarica
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja luksuznu villu smještenu na izuzetno mirnoj lokaciji na Brodarici pored Šibenika...
Kaiser Immobilien predstavlja luksuznu villu smještenu na iz...
17
900 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Šibenik, Brodarica
225 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predivna villa s bazenom u Brodarici pored Šibenika nalazi se nedaleko od plaže s pogledom na more. Ukupne je ...
Predivna villa s bazenom u Brodarici pored Šibenika nalazi s...
16
410 000 €
1464 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dvokatnica u Bilicama pokraj Šibenika, udaljena od mora 100 m. Kuća se sastoji od prizemlja koje sadrži stan s...
Dvokatnica u Bilicama pokraj Šibenika, udaljena od mora 100 ...
17
550 000 €
1797 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
306 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna apartmanska kuća svega 100 m od mora. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata s šest funkciona...
Prekrasna apartmanska kuća svega 100 m od mora. Nekretnina s...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban