Detaljna pretraga
1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja kuća Vižinada
12
639 000 €
3195 €/m²
ažuriran
Vižinada, Baldaši
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se predivna vila s bazenom u srcu Istre, savršena za obiteljski odmor ili luksuzni bijeg u prirodu. Vi...
Prodaje se predivna vila s bazenom u srcu Istre, savršena za...
9
290 000 €
2197 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom okruženju nedaleko od Vižinade, ova moderna prizemna dvojna vila nudi dvije potpuno neovisn...
Smještena u mirnom okruženju nedaleko od Vižinade, ova moder...
17
649 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vižinada, Baldaši
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se kamena samostojeća kuća stambene površine 220 m2. ...
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se ...
7
365 000 €
4056 €/m²
ažuriran
Vižinada, Ohnići
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Vižinada U mirnom naselju u okolici Poreča gradi se moderna prizemnica! Na 400m2 zemljišta smjestila ...
Istra, Vižinada U mirnom naselju u okolici Poreča gradi se ...
7
365 000 €
4056 €/m²
ažuriran
Vižinada, Ohnići
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
380 000 €
1061 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
358 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra – Vizinada, Poreč Na prodaju prostrana kuća ukupne površine 358 m2 s čak 5 stambenih jedinica, smješten...
Istra – Vizinada, Poreč Na prodaju prostrana kuća ukupne po...
17
1 700 000 €
3400 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivno u agenciji ALPHA LUXE GROUP – Prelijepa rustikalna vila s panoramskim pogledom na istarski krajoli...
Ekskluzivno u agenciji ALPHA LUXE GROUP – Prelijepa rustikal...
11
1 670 000 €
5964 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vižinada je mjesto na brdu s pogledom i vječna inspiracija za slikare i pisce. Mjesto koje istovremeno odiše ...
Vižinada je mjesto na brdu s pogledom i vječna inspiracija ...
9
330 000 €
1375 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien stavlja u prodaju kamenu kuću u Vižinadi ,mjestu udaljenom 20 km od Poreča.Vižinada je mjest...
Kaiser Immobilien stavlja u prodaju kamenu kuću u Vižinadi ,...
10
980 000 €
3920 €/m²
ažuriran
Vižinada, Vižinada
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 475 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 475 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...