imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Beogradu

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova u Beogradu. Pronađite stan na Novom Beogradu, Centru, Vračaru i drugim opštinama– od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 1937 oglasa - Prodaja stanova Beograd

Strana 3 od 97
top
3
450 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

150 m2

6. spr.
vip
13
579 888 € 2974 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

195 m2

6. spr.
vip
1
190 000 € 2405 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Petlovo brdo

79 m2

3. spr.
vip
17
390 000 € 4239 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 22

92 m2

2. spr.
vip
16
262 500 € 3201 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

82 m2

1. spr.
vip
16
73 900 € 2239 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

33 m2

pr spr.
vip
6
68 000 € 1789 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

38 m2

pr spr.
vip
13
235 000 € 3092 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Palata pravde

76 m2

4. spr.
10
248 000 € 4203 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

59 m2

3. spr.
12
350 000 € 3182 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Palilula opština

110 m2

6. spr.
pogledaj3d
16
250 000 € 5102 €/m²
nov
Beograd, Stari grad, Dorćol

49 m2

2. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
9
133 000 € 1773 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Borča

75 m2

4. spr.
9
81 796 € 2211 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Ledine

37 m2

1. spr.
10
116 930 € 2206 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Ledine

53 m2

1. spr.
1
80 000 € 2162 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Borča

37 m2

1. spr.
9
162 000 € 3375 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

48 m2

2. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
15
200 000 € 3333 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

60 m2

pr spr.
10
136 500 € 3500 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

39 m2

4. spr.
Strana 3 od 97

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama