imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Beogradu

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova u Beogradu. Pronađite stan na Novom Beogradu, Centru, Vračaru i drugim opštinama– od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

161 - 180 od ukupno 1937 oglasa - Prodaja stanova Beograd

Strana 9 od 97
9
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
11
250 000 € 4717 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

53 m2

6. spr.
17
115 000 € 3286 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

35 m2

vpr spr.
15
219 000 € 3590 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

61 m2

1. spr.
6
193 000 € 3328 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

58 m2

7. spr.
10
159 000 € 3058 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

52 m2

2. spr.
6
258 000 € 3071 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

84 m2

6. spr.
12
220 000 € 3793 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Botanička bašta

58 m2

1. spr.
11
165 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

44 m2

1. spr.
4
458 200 € 3950 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

116 m2

1. spr.
17
350 000 € 3070 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Bulevar despota Stefana

114 m2

6. spr.
16
175 000 € 2465 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje

71 m2

pr spr.
17
112 000 € 2872 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Miljakovac

39 m2

5. spr.
12
259 000 € 3985 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

65 m2

2. spr.
11
390 000 € 4756 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

82 m2

5. spr.
12
175 000 € 5645 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

31 m2

6. spr.
15
210 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

75 m2

vpr spr.
6
99 999 € 3333 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

30 m2

5. spr.
1
227 000 € 4540 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

50 m2

8. spr.
12
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
Strana 9 od 97

Tip ponude

Lokacija

Reon