imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Altina

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Altina

7
110 000 € 2200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

50 m2

pr spr.
17
150 000 € 2542 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

59 m2

4. spr.
6
128 500 € 1977 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

65 m2

1. spr.
17
130 000 € 1000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

130 m2

vpr spr.
9
120 000 € 1818 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

66 m2

1. spr.
13
325 000 € 2019 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Altina

161 m2

4. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon