imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Savski venac, Savski venac centar

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Savski venac, Savski venac centar

16
399 000 € 4290 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

93 m2

1. spr.
13
145 000 € 2377 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

61 m2

pr spr.
17
280 000 € 2059 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

136 m2

9. spr.
17
232 000 € 2417 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

96 m2

ptk spr.
7
770 000 € 7064 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

109 m2

12. spr.
17
540 000 € 2673 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

202 m2

4. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon