imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

Detaljna pretraga

1 - 8 od ukupno 8 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

8
54 000 € 1800 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

30 m2

npr spr.
5
90 000 € 1837 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

49 m2

pr spr.
6
90 000 € 2195 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

41 m2

spr.
17
360 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

120 m2

vpr spr.
8
125 000 € 2193 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

57 m2

npr spr.
14
180 000 € 2222 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

81 m2

vpr spr.
10
133 000 € 1900 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

70 m2

vpr spr.
17
195 000 € 2438 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

80 m2

1. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama