imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Stari grad, Atelje 212

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Stari grad, Atelje 212

13
265 000 € 3630 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

73 m2

4. spr.
13
315 000 € 4038 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

78 m2

5. spr.
11
380 000 € 3654 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

104 m2

2. spr.
15
548 900 € 5718 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

96 m2

3. spr.
14
345 000 € 6161 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

56 m2

5. spr.
17
438 600 € 3781 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

116 m2

1. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon