imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Voždovac, Kumodraž

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Voždovac, Kumodraž

1
70 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

35 m2

pr spr.
1
134 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

67 m2

1. spr.
12
97 200 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

54 m2

1. spr.
11
220 000 € 3188 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

69 m2

2. spr.
13
85 000 € 1889 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

45 m2

pr spr.
1
750 600 € 200 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

3753 m2