imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 367 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 3 od 19
10
159 000 € 3058 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

52 m2

2. spr.
12
220 000 € 3793 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Botanička bašta

58 m2

1. spr.
11
165 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

44 m2

1. spr.
12
259 000 € 3985 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

65 m2

2. spr.
1
227 000 € 4540 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

50 m2

8. spr.
12
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
11
226 000 € 3645 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

62 m2

8. spr.
14
145 000 € 1526 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Filmski grad

95 m2

ptk spr.
6
147 900 € 3018 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

49 m2

3. spr.
13
195 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Dušanovac

65 m2

4. spr.
4
78 000 € 1950 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Sremčica

40 m2

1. spr.
5
460 915 € 3492 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

132 m2

3. spr.
5
268 394 € 3780 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

71 m2

2. spr.
13
207 500 € 3347 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

62 m2

8. spr.
4
52 000 € 2600 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Tašmajdan

20 m2

3. spr.
1
145 431 € 3305 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

44 m2

2. spr.
12
185 000 € 3700 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

50 m2

5. spr.
2
206 571 € 3756 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hadžipopovac

55 m2

2. spr.
7
199 018 € 3373 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

59 m2

vpr spr.
2
169 925 € 3540 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

48 m2

pr spr.
Strana 3 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama