imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 367 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 2 od 19
17
230 000 € 3966 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

58 m2

2. spr.
12
220 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

66 m2

7. spr.
6
175 000 € 5469 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

32 m2

2. spr.
17
191 000 € 3293 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

58 m2

7. spr.
5
115 000 € 2805 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo I

41 m2

2. spr.
11
224 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 1

64 m2

5. spr.
10
175 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

60 m2

vpr spr.
7
150 000 € 2679 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

56 m2

4. spr.
13
357 000 € 4463 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Zeleni venac - Savski venac

80 m2

4. spr.
13
215 000 € 2792 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

77 m2

9. spr.
4
106 400 € 1900 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

56 m2

spr.
6
117 000 € 2786 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo I

42 m2

1. spr.
13
220 000 € 3607 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dunavski Kej

61 m2

5. spr.
17
239 000 € 4193 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

57 m2

8. spr.
13
215 000 € 2792 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

77 m2

9. spr.
17
137 000 € 3513 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

39 m2

spr.
8
140 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

48 m2

vpr spr.
9
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
11
250 000 € 4717 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

53 m2

6. spr.
6
195 000 € 3362 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

58 m2

7. spr.
Strana 2 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon