imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

161 - 180 od ukupno 367 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 9 od 19
13
164 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

41 m2

4. spr.
17
319 000 € 5145 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

62 m2

3. spr.
9
158 000 € 2394 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

66 m2

7. spr.
14
212 000 € 3419 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 2

62 m2

5. spr.
12
192 900 € 3014 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

64 m2

vpr spr.
15
140 000 € 1359 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

103 m2

pr spr.
6
196 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

49 m2

2. spr.
10
117 500 € 2866 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

41 m2

3. spr.
17
190 000 € 3455 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

55 m2

1. spr.
10
95 000 € 2317 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

41 m2

2. spr.
11
114 000 € 3081 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

37 m2

1. spr.
12
199 000 € 2341 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Košutnjak - Čukarica

85 m2

npr spr.
15
299 000 € 4983 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

60 m2

2. spr.
10
309 000 € 4984 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Belvil Blok 67

62 m2

2. spr.
15
310 000 € 4189 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

74 m2

3. spr.
4
229 900 € 3431 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

67 m2

6. spr.
14
179 900 € 3394 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Karađorđev park

53 m2

pr spr.
10
160 000 € 4324 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Stari Grad

37 m2

pr spr.
10
118 700 € 2826 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

42 m2

1. spr.
14
285 000 € 4014 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

71 m2

pr spr.
Strana 9 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama