Detaljna pretraga
1 - 12 od ukupno 12 oglasa - Prodaja kuća Medulin, Premantura
14
350 000 €
2333 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA PRODAJA, KAMENA KUĆA, PREMANTURA, 120 m2 Prodaje se potpuno renovirana istarska kamena kuća u Pre...
EKSKLUZIVNA PRODAJA, KAMENA KUĆA, PREMANTURA, 120 m2 Prodaj...
17
620 000 €
4769 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA SA POGLEDOM NA MORE, PREMANTURA, 130 m2 Prodaje se kuća s predivnim pogledom na more u Premantu...
PRODAJA, KUĆA SA POGLEDOM NA MORE, PREMANTURA, 130 m2 Proda...
1
595 000 €
4577 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U Premanturi, Istra, luksuzni penthouse nudi izuzetnu priliku za ekskluzivan život ili vrhunsku investiciju. S...
U Premanturi, Istra, luksuzni penthouse nudi izuzetnu prilik...
13
1 250 000 €
3205 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
390 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, Premantura Ova ekskluzivna moderna vila smještena je na unikatnoj lokaciji u Premanturi, samo...
Istra, Medulin, Premantura Ova ekskluzivna moderna vila smj...
17
820 000 €
7664 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
107 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna vila u Premanturi, smještena svega 400 metara od mora, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ...
Prodaje se luksuzna vila u Premanturi, smještena svega 400 m...
17
1 300 000 €
2975 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
437 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj lokaciji u centru Premanture, smještena u tišini ulice koja je udaljena od glavne prometnice, nalazi...
Na mirnoj lokaciji u centru Premanture, smještena u tišini u...
17
1 225 000 €
2563 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
478 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more u Premanturi Na prodaju je ova atraktivna apartmanska kuća sm...
Apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more u Premanturi ...
17
1 500 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, PREMANTURA, PET STAMBENIH JEDINICA, 400 M2, SAMOSTOJEĆA Prodaje se na jedinstvenoj lokaciji ne...
PRODAJA, KUĆA, PREMANTURA, PET STAMBENIH JEDINICA, 400 M2, S...
17
590 000 €
2565 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
230 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Za prodaju kucu u Premanturi, RT Kamenjak, na krajnjem jugu Istre! Kuca sa 3 Apartmana + Stan na prekrasnoj lo...
Za prodaju kucu u Premanturi, RT Kamenjak, na krajnjem jugu ...
17
1 300 000 €
4114 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
316 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, PREMANTURA, 316 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća na izvrsnoj lokaciji u Premanturi. Kuća se s...
KUĆA, PRODAJA, PREMANTURA, 316 M2 Prodaje se lijepo uređena...
17
820 000 €
3761 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
218 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novoizgrađena Villa sa bazenom u Premanturi modernog dizajna u blizini Rt kamenjaka prekrasnih i čistih plaža....
Novoizgrađena Villa sa bazenom u Premanturi modernog dizajna...
17
550 000 €
2174 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
253 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Premantura, najjužnije mjesto istarskog poluotoka, u sastavu općine Medulin, oko 10 km južno od Pule. Premantu...
Premantura, najjužnije mjesto istarskog poluotoka, u sastavu...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban