imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Medulin, Premantura

Detaljna pretraga

1 - 13 od ukupno 13 oglasa - Prodaja stanova Medulin, Premantura

8
385 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

110 m2

1. kat
8
250 000 € 3906 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

64 m2

kat
6
289 000 € 4313 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

67 m2

1. kat
9
299 000 € 4463 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

67 m2

2. kat
10
440 000 € 4490 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

98 m2

kat
12
399 000 € 4200 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

95 m2

kat
17
340 000 € 4250 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

80 m2

kat
17
340 000 € 4250 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

80 m2

kat
17
340 000 € 4250 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

80 m2

kat
17
340 000 € 4250 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

80 m2

kat
17
340 000 € 4250 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

80 m2

kat
17
217 000 € 3617 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

60 m2

1. kat
11
190 000 € 5429 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

35 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup