imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Medulin, Premantura – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 8 od ukupno 8 oglasa - Prodaja zemljišta Medulin, Premantura – građevinsko zemljište

1
495 000 € 214 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

2317 m2

kat
11
277 000 € 311 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

891 m2

kat
1
400 000 € 226 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

1770 m2

kat
1
300 000 € 167 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

1800 m2

kat
4
460 000 € 460 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

1000 m2

kat
4
500 000 € 278 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

1800 m2

kat
5
450 000 € 250 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

1800 m2

kat
1
500 000 € 200 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

2500 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup