Detaljna pretraga
1 - 19 od ukupno 19 oglasa - Prodaja kuća Medulin, Banjole
17
1 600 000 €
9524 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
168 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Banjole Prodaje se prekrasna kuća u Banjolama, idealna za obiteljski život ili kao investicija za odm...
Istra, Banjole Prodaje se prekrasna kuća u Banjolama, idea...
17
799 000 €
3275 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
244 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u jednom od najpoželjnijih obalnih zona u Banjolama, ova moderna dvojna vila nudi iznimnu udobnost, ...
Smještena u jednom od najpoželjnijih obalnih zona u Banjolam...
17
790 000 €
3950 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Okolica Medulina, Istra Na iznimnoj lokaciji u Banjolama, svega nekoliko minuta hoda od mora, plaža i svih po...
Okolica Medulina, Istra Na iznimnoj lokaciji u Banjolama, s...
17
986 000 €
2348 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
420 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u popularnom obalnom mjestu Banjole, ova prostrana apartmanska kuća predstavlja izvanrednu investici...
Smještena u popularnom obalnom mjestu Banjole, ova prostrana...
17
1 500 000 €
5415 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
277 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u ekskluzivnom priobalnom naselju Volme, samo 200 metara od mora, ova elegantna vila nudi profinjeni...
Smještena u ekskluzivnom priobalnom naselju Volme, samo 200 ...
4
109 000 €
2725 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
40 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA PONUDA- Mobilna kućica u Banjole, Istra Vrhunski uređena mobilna kućica za 4-6 osoba. Idealna za ...
EKSKLUZIVNA PONUDA- Mobilna kućica u Banjole, Istra Vrhunsk...
17
800 000 €
2614 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
306 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, BANJOLE, KUĆA POVRŠINE 306 m2 NA PARCELI OD 660 M2 Prodaje se kuća ukupne površine 216 ...
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, BANJOLE, KUĆA POVRŠINE 306 m2 NA PARCE...
17
1 320 000 €
3474 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
380 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Nedaleko od Banjola nalazi se manje mjesto Volme u kojem se smjestila ova prekrasna nova villa stambene površ...
Nedaleko od Banjola nalazi se manje mjesto Volme u kojem se...
17
890 000 €
3560 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, okolica Na prodaju je ova odlična katnica na još boljoj lokaciji na samo 400 metara od mora. ...
Istra, Medulin, okolica Na prodaju je ova odlična katnica n...
17
1 250 000 €
1667 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
750 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, Banjole Ova predivna apartmanska kuća smještena je u Banjolama, Medulin, na mirnoj i intimnoj...
Istra, Medulin, Banjole Ova predivna apartmanska kuća smješ...
17
1 200 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Banjole Ova predivna vila sa bazenom nudi vam priliku da se uronite u oazu opuštanja smještenu u šarm...
Istra, Banjole Ova predivna vila sa bazenom nudi vam prili...
17
1 660 000 €
3689 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Medulin okolica, kuća sa četiri stana blizu mora. Nedaleko od samog centra Medulina prodajemo prekrasnu kuću ...
Medulin okolica, kuća sa četiri stana blizu mora. Nedaleko ...
17
380 000 €
2452 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Medulina Ova prekrasna obiteljska kuća smještena je u mirnom naselju nedaleko Medulina i Prema...
Istra, okolica Medulina Ova prekrasna obiteljska kuća smješ...
17
1 245 000 €
2490 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Obalna rezidencija u Banjolama, Istra: Prostrana kuća s bazenom i garažom Otkrijte čarobnu Medulinsku Rivij...
Obalna rezidencija u Banjolama, Istra: Prostrana kuća s baze...
17
750 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Banjole apartmanska kuća za odmor blizu mora u mirnoj slijepoj ulici. Sagrađena je 1985.godine ali je nedavno...
Banjole apartmanska kuća za odmor blizu mora u mirnoj slije...
17
379 000 €
2445 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na Prodaju: Sarmantna Obiteljska Kuca u Banjolama pored Pule! Predstavljamo vam ovu sarmantnu obiteljsku kucu ...
Na Prodaju: Sarmantna Obiteljska Kuca u Banjolama pored Pule...
17
1 000 000 €
3030 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VILA S BAZENOM 330 M2, PRODAJA, PULA (BANJOLE) Prodaje se vila s bazenom s pogledom na more. Udaljenost od mo...
VILA S BAZENOM 330 M2, PRODAJA, PULA (BANJOLE) Prodaje se v...
17
1 100 000 €
2723 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
404 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VILA S BAZENOM 404 M2, PRODAJA, PULA (BANJOLE) Prodaje se vila s bazenom s pogledom na more. Udaljenost od mo...
VILA S BAZENOM 404 M2, PRODAJA, PULA (BANJOLE) Prodaje se v...
17
900 000 €
2250 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja, Kuća, Istra, Banjole, Prodajemo kuću u Banjolama s pogledom na more. Kuća je na odličnoj lokaciji u...
Prodaja, Kuća, Istra, Banjole, Prodajemo kuću u Banjolama s...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban