Detaljna pretraga
1 - 17 od ukupno 17 oglasa - Prodaja kuća Medulin, Pomer
17
1 449 999 €
7436 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
195 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo 200 metara od obale, ova elegantna vila od 195 m² nudi profinjenu kombinaciju moderne arhitekture, vrhuns...
Samo 200 metara od obale, ova elegantna vila od 195 m² nudi ...
15
339 000 €
1356 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pomer Na odličnoj lokaciji u Pomeru, svega 150 m od mora, prodaje se samostojeća kuća ukupne površine ...
Istra, Pomer Na odličnoj lokaciji u Pomeru, svega 150 m od ...
17
1 150 000 €
2556 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, okolica U okolici Medulina, poznatom po svojim prekrasnim plažama i prirodi, prodajemo jedins...
Istra, Medulin, okolica U okolici Medulina, poznatom po svo...
17
1 175 000 €
6250 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
188 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin okolica Prodaje se moderna vila smještena samo 5 kilometara vožnje od Medulina i Pule. Villa ...
Istra, Medulin okolica Prodaje se moderna vila smještena s...
17
1 200 000 €
3774 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
318 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Medulin, kuća sa tri stana i bazenom Prodajemo kuću sa tri stana u mirnom, uređenom dijelu Banjola, sa pogle...
Medulin, kuća sa tri stana i bazenom Prodajemo kuću sa tri...
17
2 500 000 €
7143 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
**Spektakularno imanje u Pomeru, Medulin, Istra** Prodaje se luksuzno imanje u Pomeru, Medulin, koje se prost...
**Spektakularno imanje u Pomeru, Medulin, Istra** Prodaje s...
17
675 000 €
2411 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova apartmanska kuća površine 280 m2 sastoji se od tri apartmana kategirizirana sa 4 zvjezdice, te dodatnog ap...
Ova apartmanska kuća površine 280 m2 sastoji se od tri apart...
17
899 000 €
3367 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
267 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na atraktivnoj lokaciji u Pomeru, samo 200 metara od mora, prodaje se kuća s 11 studio apartmana, koja predsta...
Na atraktivnoj lokaciji u Pomeru, samo 200 metara od mora, p...
17
2 200 000 €
6414 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
343 m2
KUĆA
KUĆA
kat
POMER, MEDULIN, u ponudi imamo kuću s prostranom okućnicom, smještenu u prvom redu do mora. Ukupna površina ze...
POMER, MEDULIN, u ponudi imamo kuću s prostranom okućnicom, ...
16
715 000 €
1430 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se apartmanska kuća 500m2 u Pomeru, 180 metara od mora! Ova prekrasna apartmanska kuća s ukupnom po...
Prodaje se apartmanska kuća 500m2 u Pomeru, 180 metara od mo...
17
562 000 €
3306 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, POMER, 170 m2 Prodaje se luksuzna kuća u Pomeru, površine 170 m2, idealna za one koji traže mi...
PRODAJA, KUĆA, POMER, 170 m2 Prodaje se luksuzna kuća u Pom...
17
750 000 €
1442 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
520 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna vila sa bazenom u mirnom naselju na jugu Istarskog poluotoka. Vila se nalazi u naselju Pomer (Meduli...
Prekrasna vila sa bazenom u mirnom naselju na jugu Istarskog...
17
1 150 000 €
2674 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
430 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju apartmanska kuca nadomak Medulina savrseno pozicionirana na samo 10 minuta hoda od obale! Lokacija ...
Na prodaju apartmanska kuca nadomak Medulina savrseno pozici...
17
1 200 000 €
2400 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Apartmanski kompleks , Pomer , Istra ,ukupne stambena površine 500m2 koji se nalaze na parceli od 800m2. Objek...
Apartmanski kompleks , Pomer , Istra ,ukupne stambena površi...
17
569 000 €
3347 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pomer novoizgradena kuća 170m2 stambenog prostora i 440m2 okućnice. Radi se od dvojnom objektu na kat koji se ...
Pomer novoizgradena kuća 170m2 stambenog prostora i 440m2 ok...
17
1 150 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
460 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U Pomeru na krajnjem jugu poluotoka Istre prodajemo luksuznu kuću s pet stambenih jedinica - udaljenost od mor...
U Pomeru na krajnjem jugu poluotoka Istre prodajemo luksuznu...
17
1 300 000 €
4762 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
273 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova veličanstvena vila s privilegiranom lokacijom nalazi se samo 250 m od mora, u ekskluzivnom mjestu Volme. J...
Ova veličanstvena vila s privilegiranom lokacijom nalazi se ...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
4-soban