imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

721 - 740 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 37 od 50
2
48 500 € 10 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

4697 m2

pr spr.
1
31 000 € 81 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Šljaka

381 m2

pr spr.
1
42 000 € 15 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Nikola Tesla

2777 m2

pr spr.
1
42 000 € 15 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Nikola Tesla

2777 m2

pr spr.
1
42 000 € 15 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Nikola Tesla

2777 m2

pr spr.
1
122 400 € 24 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

5164 m2

pr spr.
1
94 800 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3678 m2

pr spr.
1
47 300 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1835 m2

pr spr.
1
47 500 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1843 m2

pr spr.
1
122 400 € 24 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

5164 m2

pr spr.
1
94 800 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3678 m2

pr spr.
1
47 300 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1835 m2

pr spr.
1
47 500 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1843 m2

pr spr.
1
122 400 € 24 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

5164 m2

pr spr.
1
94 800 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3678 m2

pr spr.
1
47 300 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1835 m2

pr spr.
1
47 500 € 26 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1843 m2

pr spr.
3
260 000 € 73 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, 9. Maj

3582 m2

pr spr.
3
260 000 € 73 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, 9. Maj

3582 m2

pr spr.
3
260 000 € 73 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, 9. Maj

3582 m2

pr spr.
Strana 37 od 50