imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 193 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Strana 2 od 10
12
158 000 € 2724 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Saobraćajni fakultet

58 m2

5. spr.
17
330 000 € 6111 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

54 m2

pr spr.
6
130 000 € 2766 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

47 m2

pr spr.
17
219 000 € 3590 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Tošin bunar

61 m2

1. spr.
8
172 746 € 3199 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

54 m2

1. spr.
10
155 000 € 2768 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

56 m2

1. spr.
1
134 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

67 m2

1. spr.
1
170 000 € 2787 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

61 m2

5. spr.
8
140 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

50 m2

4. spr.
3
210 500 € 2631 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

80 m2

pr spr.
3
183 500 € 3008 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

61 m2

pr spr.
9
230 000 € 3594 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

64 m2

3. spr.
15
210 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

75 m2

vpr spr.
5
90 000 € 1837 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

49 m2

pr spr.
pogledaj3d
16
315 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

84 m2

2. spr.
7
210 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

72 m2

vpr spr.
8
199 000 € 3109 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

64 m2

18. spr.
17
205 000 € 3361 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

61 m2

4. spr.
17
249 000 € 3662 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

68 m2

1. spr.
16
304 000 € 6204 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Kosančićev venac

49 m2

2. spr.
Strana 2 od 10

Tip ponude

Reklama