imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

221 - 240 od ukupno 368 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 12 od 19
4
92 200 € 2249 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

41 m2

2. spr.
4
89 700 € 2243 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

40 m2

2. spr.
4
99 050 € 2201 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

45 m2

1. spr.
13
289 000 € 6422 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

45 m2

2. spr.
17
300 000 € 5357 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

56 m2

5. spr.
17
230 000 € 3286 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

70 m2

pr spr.
8
230 000 € 3286 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

70 m2

npr spr.
6
380 000 € 5758 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Stari Grad

66 m2

3. spr.
10
122 000 € 2440 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

50 m2

4. spr.
12
229 900 € 3332 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

69 m2

1. spr.
14
239 000 € 2812 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3

85 m2

4. spr.
5
227 737 € 4141 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

55 m2

pr spr.
5
213 677 € 3561 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

60 m2

ptk spr.
9
159 000 € 31800 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Paviljoni Blok 7

5 m2

4. spr.
7
230 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

69 m2

1. spr.
9
280 000 € 4308 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

65 m2

3. spr.
17
172 000 € 3583 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

48 m2

7. spr.
4
94 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

47 m2

pr spr.
9
174 000 € 3107 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

56 m2

6. spr.
2
147 200 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zeleno brdo

46 m2

2. spr.
Strana 12 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon