imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

201 - 220 od ukupno 368 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 11 od 19
3
181 572 € 2977 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

61 m2

5. spr.
4
255 000 € 3592 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

71 m2

1. spr.
3
159 182 € 2948 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

54 m2

2. spr.
7
204 000 € 3458 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

59 m2

1. spr.
17
310 000 € 4306 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

72 m2

3. spr.
13
135 000 € 2813 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

48 m2

2. spr.
8
132 500 € 2760 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

48 m2

2. spr.
1
158 164 € 3595 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

44 m2

1. spr.
2
142 100 € 2900 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Banjica

49 m2

3. spr.
17
115 000 € 2556 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

45 m2

3. spr.
10
229 990 € 4791 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

48 m2

2. spr.
14
244 900 € 4621 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

53 m2

1. spr.
8
219 000 € 4761 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
10
185 000 € 2229 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

83 m2

spr.
2
120 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

48 m2

1. spr.
17
185 000 € 2643 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

70 m2

npr spr.
11
105 300 € 1950 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mali Mokri Lug

54 m2

2. spr.
2
120 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

48 m2

1. spr.
10
205 000 € 3475 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

59 m2

1. spr.
6
300 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

60 m2

2. spr.
Strana 11 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama