Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 368 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan
Strana 1 od 19
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Napred >
11
149 990 €
2419 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma
62 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
2. spr.
Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvos...
Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m...
2
245 200 €
5004 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura
49 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
2. spr.
2.0, 49.04m2(terasa 4.09m2 ), toplotne pumpe, lift, II/VII telefon, interfon. Građevinska dozvola. Prodaj...
2.0, 49.04m2(terasa 4.09m2 ), toplotne pumpe, lift, II/VII t...
2
145 000 €
3152 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština
46 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
3. spr.
Stan na odličnoj lokaciji, sunnyville lamela C 1, useljiva u julu 2026. godine. Grejanje po utrosku, sa kalol...
Stan na odličnoj lokaciji, sunnyville lamela C 1, useljiva ...
7
155 600 €
2829 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca
55 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
4. spr.
U ponudi nov dvosoban stan, dvostrano pozicioniran sever-jug sa terasom od 11m2. Stan je useljiv, cena je izr...
U ponudi nov dvosoban stan, dvostrano pozicioniran sever-ju...
3
161 394 €
2989 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac
54 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
7. spr.
Stan 53 je na sedmom (povučenom) spratu i orijentisan je prema ulici. Ukupna površina ovog stana je 54.71m². U...
Stan 53 je na sedmom (povučenom) spratu i orijentisan je pre...
11
125 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma
50 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
1. spr.
Marijane Gregoran, u neposrednoj blizini raskrsnice sa Vojvode Micka Krstića, na samo 300m od osnovne škole. ...
Marijane Gregoran, u neposrednoj blizini raskrsnice sa Vojvo...
14
275 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Stari Merkator Blok 11c
55 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
3. spr.
Stan se nalazu u kondominijumu Wellport, sa sopstvenim uredjenim dvoristem i organozovanim odrzavanjem zeleni...
Stan se nalazu u kondominijumu Wellport, sa sopstvenim ured...
6
68 000 €
1789 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica
38 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
pr spr.
KALUĐERICA – NOV STAN KOD POINT CENTRA 🏠 Nema čekanja na izgradnju. 📍 Kaluđerica, pored Point centra – sve...
KALUĐERICA – NOV STAN KOD POINT CENTRA 🏠 Nema čekanja na ...
13
235 000 €
3092 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Palata pravde
76 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
4. spr.
STAN SA SMISLOM – DR ALEKSANDRA KOSTIĆA Ako tražiš stan koji: ima dobru kvadraturu (76m² uknjiženih), na...
STAN SA SMISLOM – DR ALEKSANDRA KOSTIĆA Ako tražiš stan k...
1
139 900 €
2690 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun centar
52 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
1. spr.
U Zemunu, u popularnoj ulici Cara Dušana, u blizini Zemunskih kapija, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju....
U Zemunu, u popularnoj ulici Cara Dušana, u blizini Zemunski...
17
170 000 €
3400 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića
50 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
4. spr.
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV o...
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Pr...
6
199 000 €
5378 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun centar
37 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
vpr spr.
Retko u ponudi — nekretnina koja spaja prestižnu lokaciju, mir dvorišnog ambijenta i veliki potencijal za budu...
Retko u ponudi — nekretnina koja spaja prestižnu lokaciju, m...
0
130 000 €
2453 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Bulbulder
53 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
1. spr.
KONTAKT 0653503551 Stan u zgradi novije gradnje, odlične pozicije, na prvom spratu, funkcionalalan, dvosob...
KONTAKT 0653503551 Stan u zgradi novije gradnje, odlične p...
10
199 000 €
3980 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun centar
50 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
vpr spr.
Zemun, Centar - Glavna 2.0, 50m2 (terasa 13m2), EG na struju, VPR, interfon U prilici smo da vam ponudimo fu...
Zemun, Centar - Glavna 2.0, 50m2 (terasa 13m2), EG na struj...
8
192 000 €
4085 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija
47 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
1. spr.
Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Braće Grim, na jednoj od najmirnijih i ...
Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj kolonij...
2
167 390 €
3804 €/m²
nov
Beograd, Čukarica, Banovo brdo
44 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
2. spr.
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica. Stan je vrlo komf...
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u...
6
175 470 €
3025 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar
58 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
pr spr.
Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženi...
Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstav...
1
142 000 €
3087 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Višnjička banja
46 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
4. spr.
Prodajemo odličan dvosoban stan u izgradnji, smešten u ulici Mirka Milojkovića, u okviru naselja Sunnyville, B...
Prodajemo odličan dvosoban stan u izgradnji, smešten u ulici...
10
169 900 €
3467 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara
49 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
1. spr.
Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezda...
Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, ...
10
248 000 €
4203 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city
59 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
3. spr.
Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 5...
Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu ...
Strana 1 od 19
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
,
Bežanijska kosa 1
,
Bežanijska kosa 2
,
Bežanijska kosa 3
,
Dorćol - 25. Maj