imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

181 - 200 od ukupno 368 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 10 od 19
4
229 900 € 3431 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

67 m2

6. spr.
14
179 900 € 3394 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Karađorđev park

53 m2

pr spr.
10
160 000 € 4324 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Stari Grad

37 m2

pr spr.
10
118 700 € 2826 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

42 m2

1. spr.
14
285 000 € 4014 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

71 m2

pr spr.
5
204 000 € 3400 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Nova Galenika

60 m2

4. spr.
11
289 900 € 3332 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

87 m2

1. spr.
10
215 000 € 3707 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovačka crkva

58 m2

2. spr.
15
323 802 € 4151 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

78 m2

2. spr.
17
199 000 € 3491 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula centar

57 m2

11. spr.
10
165 000 € 2705 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

61 m2

3. spr.
10
160 000 € 4324 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

37 m2

pr spr.
5
120 000 € 2927 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

41 m2

2. spr.
1
84 140 € 1753 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

48 m2

pr spr.
17
82 500 € 1500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

55 m2

1. spr.
pogledaj3d
17
388 000 € 5543 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

70 m2

3. spr.
7
99 990 € 2325 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Palata pravde

43 m2

npr spr.
16
190 000 € 3276 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

58 m2

3. spr.
12
105 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

36 m2

pr spr.
10
188 000 € 3547 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 72

53 m2

5. spr.
Strana 10 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama