imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

361 - 368 od ukupno 368 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 19 od 19
9
275 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd YU biznis centar Blok 12

75 m2

4. spr.
11
330 000 € 6000 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

55 m2

10. spr.
1
113 400 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetanova ćuprija

63 m2

1. spr.
17
230 000 € 4423 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

52 m2

1. spr.
13
72 000 € 1385 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Kotež

52 m2

1. spr.
6
360 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

72 m2

1. spr.
13
328 500 € 3820 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

86 m2

1. spr.
7
330 000 € 4714 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

70 m2

3. spr.
Strana 19 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama