imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad – trosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 11 od ukupno 11 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad – trosoban stan

16
304 500 € 3625 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

84 m2

2. spr.
2
213 955 € 3507 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

61 m2

pr spr.
5
282 688 € 3212 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

88 m2

4. spr.
4
272 412 € 3168 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

86 m2

1. spr.
6
246 089 € 3466 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

71 m2

4. spr.
6
330 000 € 5156 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

64 m2

2. spr.
15
229 900 € 2804 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

82 m2

2. spr.
16
179 596 € 2993 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

60 m2

vpr spr.
1
327 750 € 2850 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

115 m2

6. spr.
10
187 000 € 2200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

85 m2

4. spr.
1
226 769 € 2870 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

79 m2

4. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama