Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
GRADNJA I OPREMANJE
Prodaja stanova Beograd, Zvezdara, Đeram – trosoban stan
Detaljna pretraga
1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Zvezdara, Đeram – trosoban stan
14
228 000 €
3455 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Đeram
66 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
vpr spr.
3.0, 66m2, EG, VPR/V, telefonm, interfon. Uknjiženo 66m2. Stan na odličnoj lokaciji, odlična komunikacija sa ...
3.0, 66m2, EG, VPR/V, telefonm, interfon. Uknjiženo 66m2. S...
17
245 000 €
2356 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram
104 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
2. spr.
U neposrednoj blizini Đeram pijace u mirnom delu ulice, prodaje se očuvan i održavan stan. Predratna zgrada na...
U neposrednoj blizini Đeram pijace u mirnom delu ulice, prod...
2
301 188 €
3813 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram
79 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
1. spr.
3.0, 79.26m2, terase, 1/7, lift, mogućnost parkinga. Građevinska dozvola U prilici smo da Vam ponudimo stan...
3.0, 79.26m2, terase, 1/7, lift, mogućnost parkinga. Građevi...
2
383 838 €
3917 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram
98 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
2. spr.
3.0, 98.42m2, terase,2/7, lift, mogućnost parkinga. Građevinska dozvola U prilici smo da Vam ponudimo stano...
3.0, 98.42m2, terase,2/7, lift, mogućnost parkinga. Građevin...
17
495 000 €
3133 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram
158 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
4. spr.
Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par ...
Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održa...
Reon
Atelje 212
,
Bežanijska kosa 2
,
Bogoslovija
,
Borča
,
Borča 1
,
Dorćol - 25. Maj