imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Savski venac, Beograd na vodi – trosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 16 od ukupno 16 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Savski venac, Beograd na vodi – trosoban stan

top
17
475 000 € 5108 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

93 m2

2. spr.
top
16
357 000 € 4151 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

86 m2

2. spr.
15
395 000 € 4877 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

81 m2

6. spr.
9
420 000 € 4828 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

87 m2

8. spr.
17
546 700 € 4796 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

114 m2

8. spr.
17
380 000 € 4750 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

80 m2

10. spr.
17
425 000 € 5743 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

74 m2

6. spr.
15
380 000 € 4750 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

80 m2

10. spr.
15
370 000 € 5362 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

69 m2

2. spr.
16
390 000 € 4756 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

82 m2

9. spr.
15
328 000 € 4620 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

71 m2

7. spr.
9
420 000 € 4242 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

99 m2

1. spr.
8
505 000 € 4509 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

112 m2

8. spr.
17
477 000 € 4184 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

114 m2

8. spr.
7
362 000 € 4525 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

80 m2

2. spr.
17
480 000 € 5517 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

87 m2

3. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama