imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd okolina, Sopot, Rogača

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd okolina, Sopot, Rogača

5
199 000 € 15 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Rogača

12900 m2

pr spr.
17
399 000 € 2375 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Rogača

168 m2

pr spr.
8
62 000 € 25 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Rogača

2479 m2

spr.
14
170 000 € 1063 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Rogača

160 m2

pr spr.
6
219 000 € 30 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Rogača

7300 m2

spr.
1
120 000 € 22 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Rogača

5400 m2

spr.