Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
GRADNJA I OPREMANJE
Prodaja nekretnina Beograd okolina, Grocka, Leštane
Detaljna pretraga
1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd okolina, Grocka, Leštane
7
39 999 €
1481 €/m²
nov
Beograd, Grocka, Leštane
27 m2
JEDNOSOBAN STAN
JEDNOSOBAN STAN
pr spr.
Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Sastoji se od sobe sa kuhinjom, kupatila i...
Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra L...
5
2 500 €
7 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
370 m2
MAGACIN/HALA
MAGACIN/HALA
pr spr.
IZDAJE SE HALA NA IZUZETNO PROMETNOJ LOKACIJI – SMEDEREVSKI PUT / KRUŽNI PUT Na jednoj od najfrekventnijih lo...
IZDAJE SE HALA NA IZUZETNO PROMETNOJ LOKACIJI – SMEDEREVSKI ...
8
79 200 €
1886 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
42 m2
JEDNOIPOSOBAN STAN
JEDNOIPOSOBAN STAN
1. spr.
Park residence Leštane, novogradnja SU+PR+2+ PK. Stanovi od 35 m2 -52 m2,useljivi u decembru 2026, cena po m2 ...
Park residence Leštane, novogradnja SU+PR+2+ PK. Stanovi od ...
6
50 400 €
1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
28 m2
GARSONJERA
GARSONJERA
2. spr.
U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Stan je po strukturi garsonjera ...
U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju ...
3
68 400 €
1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
38 m2
JEDNOSOBAN STAN
JEDNOSOBAN STAN
pr spr.
U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Nalazi se u prizemlju stambene z...
5
82 800 €
1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
46 m2
DVOIPOSOBAN STAN
DVOIPOSOBAN STAN
2. spr.
U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Stan je po strukturi dvoiposoban...
6
90 000 €
1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
50 m2
DVOIPOSOBAN STAN
DVOIPOSOBAN STAN
pr spr.
U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Gocka. Stan je površine 50m2. Po strukt...
10
76 000 €
1810 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
42 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
2. spr.
U prilici smo da Vam ponudimo vrlo funkcionalan stan u naselju Leštane. Stan je površine 42m2. Nalazi se na ...
U prilici smo da Vam ponudimo vrlo funkcionalan stan u nasel...
17
250 000 €
656 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane
381 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve terase 60m2 + 11m2), PR+I+II, CG-struja i čvrsto goriv...
Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve tera...
Reon
1000 ruža