imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Medulin, Banjole

Detaljna pretraga

41 - 46 od ukupno 46 oglasa - Prodaja nekretnina Medulin, Banjole

Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
15
175 000 € 2160 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

81 m2

kat
3
80 000 € 151 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

530 m2

kat
17
1 000 000 € 3030 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

330 m2

kat
17
1 100 000 € 2723 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

404 m2

kat
3
63 000 € 65 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

971 m2

kat
17
900 000 € 2250 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

400 m2

kat
Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup