525 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
150 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
PRODAJA, PENTHOUSE, VOLME, BANJOLE, 150 m2
Prodaje se prekrasan penthouse u Volmama samo 200 m od mora.
Stan...
PRODAJA, PENTHOUSE, VOLME, BANJOLE, 150 m2
Prodaje se prekr...