imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Medulin, Vintijan

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja nekretnina Medulin, Vintijan

0
150 000 € 186 €/m²
ažuriran
Medulin, Vintijan

805 m2

kat
8
420 000 € 3529 €/m²
ažuriran
Medulin, Vintijan

119 m2

kat
8
450 000 € 3782 €/m²
ažuriran
Medulin, Vintijan

119 m2

kat
8
400 000 € 3419 €/m²
ažuriran
Medulin, Vintijan

117 m2

kat
6
53 000 € 50 €/m²
ažuriran
Medulin, Vintijan

1051 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup