Detaljna pretraga
361 - 380 od ukupno 396 oglasa - Prodaja nekretnina Medulin
Stranica 19 od 20
< Natrag
14
15
16
17
18
19
20
Naprijed
15
175 000 €
2160 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
81 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodajemo stan s cetiri spavace sobe svega 300m od plaze u Banjolama. Stan se nalazi u visokom potkrovlju odno...
Prodajemo stan s cetiri spavace sobe svega 300m od plaze u B...
1
599 000 €
469 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
1276 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Za prodaju gradjevinsko zemljiste Medulin - Pomer 70 metara do mora. Zemljiste se nalazi na atraktivnoj lokaci...
Za prodaju gradjevinsko zemljiste Medulin - Pomer 70 metara ...
2
320 000 €
626 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
511 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju atraktivno gradjevinsko zemljiste u Pomeru - 70 m od mora! Prodaje se gradjevinsko zemljiste na pre...
Na prodaju atraktivno gradjevinsko zemljiste u Pomeru - 70 m...
15
400 000 €
149 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
2690 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodajemo građevinsko zemljište turističko ugostiteljske namjene u Medulinu. Za navedeno zemljište je donesen ...
Prodajemo građevinsko zemljište turističko ugostiteljske nam...
17
208 000 €
130 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
1597 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
17
163 000 €
150 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
1085 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
14
104 000 €
121 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
859 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
3
373 320 €
710 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
526 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodajemo prekrasno građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji s puno potencijala i mogućnosti za investiciju....
Prodajemo prekrasno građevinsko zemljište na odličnoj lokaci...
17
1 200 000 €
2400 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Apartmanski kompleks , Pomer , Istra ,ukupne stambena površine 500m2 koji se nalaze na parceli od 800m2. Objek...
Apartmanski kompleks , Pomer , Istra ,ukupne stambena površi...
17
1 300 000 €
4114 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
316 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, PREMANTURA, 316 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća na izvrsnoj lokaciji u Premanturi. Kuća se s...
KUĆA, PRODAJA, PREMANTURA, 316 M2 Prodaje se lijepo uređena...
11
190 000 €
5429 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
35 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN U PRIZEMLJU, PRODAJA, PREMANTURA 35 M2 Prodaje se stan u Premanturi reducirane kvadrature 35 m2. Stan je...
STAN U PRIZEMLJU, PRODAJA, PREMANTURA 35 M2 Prodaje se stan...
17
2 075 000 €
3458 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
600 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, LUKSUZNA VILA, MEDULIN, 600 m2 Prodaje se ova prekrasna luksuzna vila s bazenom u Medulinu, koja nud...
PRODAJA, LUKSUZNA VILA, MEDULIN, 600 m2 Prodaje se ova prek...
3
80 000 €
151 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
530 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, BANJOLE 530 M2 Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini mora u mjestu Banjole (Vinkur...
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, BANJOLE 530 M2 Prodaje se poljoprivredno...
17
1 025 000 €
2367 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
433 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Lijepa samostojeća kuća oružena zelenilom 433m2 stambenog prostora na tri etaže. U prizemlju su jedan dvosoba...
Lijepa samostojeća kuća oružena zelenilom 433m2 stambenog p...
17
450 000 €
2308 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
195 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, MEDULIN, 195 m2 Prodaje se kuća stambene površine od 195 m2 u Medulinu. Kuća je višekatnica i ...
PRODAJA, KUĆA, MEDULIN, 195 m2 Prodaje se kuća stambene pov...
1
500 000 €
200 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
2500 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, PREMANTURA 2.500 M2 Prodaje se građevinsko zemljište u Premanturi. Zemljište se nalazi u...
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, PREMANTURA 2.500 M2 Prodaje se građevin...
17
569 000 €
3347 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pomer novoizgradena kuća 170m2 stambenog prostora i 440m2 okućnice. Radi se od dvojnom objektu na kat koji se ...
Pomer novoizgradena kuća 170m2 stambenog prostora i 440m2 ok...
17
1 450 000 €
2736 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
530 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja luksuznu vilu u blizini Medulina. Vila je raspoređena u sedam stanova, svaki st...
Kaiser Immobilien predstavlja luksuznu vilu u blizini Meduli...
8
670 000 €
2310 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja izvrsnu priliku u Medulinu. Svega desetak kilometara južno od Pule-najvećeg g...
Kaiser Immobilien predstavlja izvrsnu priliku u Medulinu. ...
17
730 000 €
4398 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
166 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, MEDULIN 166 M2 Ova prekrasna kuća smještena je u Medulinu, malom primorskom mjestu u Istri. Na...
KUĆA, PRODAJA, MEDULIN 166 M2 Ova prekrasna kuća smještena j...
Stranica 19 od 20
< Natrag
14
15
16
17
18
19
20
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban