Detaljna pretraga
261 - 280 od ukupno 396 oglasa - Prodaja nekretnina Medulin
Stranica 14 od 20
< Natrag
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Naprijed >
14
280 000 €
949 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
295 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj jedinstveni kompleks sastoji se od dvije spojene kuće u nizu, ukupne površine 295 m2, s brojnim mogućnost...
Ovaj jedinstveni kompleks sastoji se od dvije spojene kuće u...
8
1 560 000 €
4457 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju su dvije luksuzne kuće smještene u Medulinu, samo 300 metara od mora. Ove etažirane kuće nude vrhun...
Na prodaju su dvije luksuzne kuće smještene u Medulinu, samo...
17
995 000 €
11570 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
86 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju se nudi ekskluzivna vila smještena u elitnom naselju Pješčana Uvala, svega 100 metara od mora, s pa...
Na prodaju se nudi ekskluzivna vila smještena u elitnom nase...
17
480 000 €
4706 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
102 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
kat
Prodajemo dvoetažni stan na top lokaciji u Pješčanoj uvali na samo 20m od mora ! Stan se nalazi na 2. katu ...
Prodajemo dvoetažni stan na top lokaciji u Pješčanoj uvali n...
17
1 300 000 €
2975 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
437 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj lokaciji u centru Premanture, smještena u tišini ulice koja je udaljena od glavne prometnice, nalazi...
Na mirnoj lokaciji u centru Premanture, smještena u tišini u...
17
890 000 €
6846 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NAMJEŠTENA KUĆA U MEDULINU S POGLEDOM NA MORE Lokacija: Medulin, blizina plaže Opis: Kompletno namještena ...
NAMJEŠTENA KUĆA U MEDULINU S POGLEDOM NA MORE Lokacija: M...
17
900 000 €
4945 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
182 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prostrana i svijetla vila s privatnim bazenom, jacuzziem i saunom. Vila se prostire na tri et...
Na prodaju je prostrana i svijetla vila s privatnim bazenom,...
17
2 200 000 €
6414 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
343 m2
KUĆA
KUĆA
kat
POMER, MEDULIN, u ponudi imamo kuću s prostranom okućnicom, smještenu u prvom redu do mora. Ukupna površina ze...
POMER, MEDULIN, u ponudi imamo kuću s prostranom okućnicom, ...
16
1 250 000 €
1004 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
1245 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se potpuno uređen i opremljen hostel u Medulinu. Sastoji se od četiri etaže, ukupno 600 m2, u prvom re...
Prodaje se potpuno uređen i opremljen hostel u Medulinu. Sas...
12
995 000 €
5051 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U srcu Medulina smjestila se ova elegantna vila izgrađena 2018. godine, prostirući se na 197,22 m2. Vila nudi ...
U srcu Medulina smjestila se ova elegantna vila izgrađena 20...
17
749 000 €
3745 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na izvanrednoj lokaciji u Medulinu, u mirnoj ulici i na samo 150 metara od mora, prodajemo samostojeću kuću na...
Na izvanrednoj lokaciji u Medulinu, u mirnoj ulici i na samo...
17
900 000 €
6164 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
146 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja samostojeće kuće u Medulinu - 146 m2 s 8 spavaćih soba i pogledom na more Na prodaju je samostojeća...
Prodaja samostojeće kuće u Medulinu - 146 m2 s 8 spavaćih so...
2
215 000 €
302 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
711 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište u elitnom naselju u Medulinu! Površina zemljišta iznosi 711 m2, uz 37 m2 u...
Prodaje se građevinsko zemljište u elitnom naselju u Medulin...
17
825 000 €
3056 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U Medulinu se smjestila ova obiteljska kuća s bazenom, koja se proteže kroz dvije etaže, prizemlje i prvi kat,...
U Medulinu se smjestila ova obiteljska kuća s bazenom, koja ...
8
540 000 €
2348 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
230 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se prekrasna samostojeća katnica u mirnom okruženju, u blizini svih sadržaja! Ova kuća s ukupno 2 s...
Prodaje se prekrasna samostojeća katnica u mirnom okruženju,...
16
715 000 €
1430 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se apartmanska kuća 500m2 u Pomeru, 180 metara od mora! Ova prekrasna apartmanska kuća s ukupnom po...
Prodaje se apartmanska kuća 500m2 u Pomeru, 180 metara od mo...
11
350 000 €
2215 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
158 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u centru Medulina! Kuća s okućnicom površine 170 m2 smještena je u samom centru mjesta i pr...
Prodaje se kuća u centru Medulina! Kuća s okućnicom površ...
7
152 000 €
5067 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
30 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Na prodaju studio apartman u Medulinu – 30m2, 400m od mora i plaža, mirna lokacija! Prodaje se studio apart...
Na prodaju studio apartman u Medulinu – 30m2, 400m od mora i...
17
1 225 000 €
2563 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
478 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more u Premanturi Na prodaju je ova atraktivna apartmanska kuća sm...
Apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more u Premanturi ...
1
726 500 €
4976 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
146 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se u izgradnji duplex kuća koja će svaka biti opremljena sa klimom u svakoj sobi, antracit stolarijom,...
Prodaje se u izgradnji duplex kuća koja će svaka biti opreml...
Stranica 14 od 20
< Natrag
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban