imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Medulin

Detaljna pretraga

381 - 396 od ukupno 396 oglasa - Prodaja nekretnina Medulin

Stranica 20 od 20
5
500 000 € 239 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

2090 m2

kat
17
580 000 € 3412 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

170 m2

kat
17
1 029 000 € 3958 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

260 m2

kat
17
1 000 000 € 3030 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

330 m2

kat
17
1 100 000 € 2723 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

404 m2

kat
17
470 000 € 2304 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

204 m2

kat
17
580 000 € 2320 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

250 m2

kat
17
820 000 € 3761 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

218 m2

kat
15
1 000 000 € 5952 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

168 m2

kat
17
550 000 € 2174 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura

253 m2

kat
17
1 150 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer

460 m2

kat
17
800 000 € 2222 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

360 m2

kat
10
750 000 € 938 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

800 m2

kat
17
1 300 000 € 4762 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer

273 m2

kat
3
63 000 € 65 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

971 m2

kat
17
900 000 € 2250 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

400 m2

kat
Stranica 20 od 20
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup