Detaljna pretraga
621 - 640 od ukupno 4626 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 32 od 232
< Natrag
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
Naprijed >
17
475 000 €
2778 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Matohanci
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, MATOHANCI, 170 m2 KUĆA, 789 m2 OKUĆNICA U ponudi je moderna montažna kuća u mirnom naselju Ma...
PRODAJA, KUĆA, MATOHANCI, 170 m2 KUĆA, 789 m2 OKUĆNICA U p...
17
1 750 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
LOVRAN - Moderna luksuzna vila s panoramskim pogledom na more U ekskluzivnoj ponudi nalazi se novonamješten...
LOVRAN - Moderna luksuzna vila s panoramskim pogledom na mor...
15
890 000 €
4541 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
196 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo vam ekskluzivnu modernu samostojeću vilu smještenu u prestižnom i mirnom dijelu Privlake, svega ...
Predstavljamo vam ekskluzivnu modernu samostojeću vilu smješ...
17
780 000 €
2453 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
318 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se elegantna samostojeća kuća klasičnog stila, ukupne površine 318 m², raspoređena na tri etaže (P + 2...
Prodaje se elegantna samostojeća kuća klasičnog stila, ukupn...
17
800 000 €
2000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 400 m2 Prodaje se kuća okvirne stambene površine 400 m2 s dvorištem površin...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 400 m2 Prodaje se kuća ok...
12
830 000 €
4770 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
174 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, VODNJAN, 174m2 KUĆA, OKUĆNICA 1294m2 Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća u Vodnjanu s otv...
PRODAJA, KUĆA, VODNJAN, 174m2 KUĆA, OKUĆNICA 1294m2 Na prod...
14
690 000 €
2482 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
278 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u Novalji koja se sastoji od prizemlja i kata, idealna kao investicija za turistički najam ili...
Prodaje se kuća u Novalji koja se sastoji od prizemlja i kat...
17
219 000 €
3269 €/m²
ažuriran
Novalja, Potočnica
67 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u Potočnici, smještena u malom i mirnom mjestu, svega 250 m od mora, idealna za odmor ili turi...
Prodaje se kuća u Potočnici, smještena u malom i mirnom mjes...
17
727 000 €
5508 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Žminj, okolica U zelenom i mirnom dijelu Istre, nedaleko Žminja, nalazi se moderna kuća koja je osmišl...
Istra, Žminj, okolica U zelenom i mirnom dijelu Istre, neda...
17
339 000 €
3390 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje, okolica, šarmantna kućica s bazenom u blizini Grožnjana! U mirnom mjestu nadomak Buje, svega des...
Istra, Buje, okolica, šarmantna kućica s bazenom u blizini G...
17
519 000 €
2790 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Juršići
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom istarskom selu Juršići prodaje se iznimno uredna i potpuno namještena kuća koja spaja udobnost, priva...
U mirnom istarskom selu Juršići prodaje se iznimno uredna i ...
17
385 000 €
1021 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
377 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovo je odlična prilika za sve one koji bi htjeli kupiti nekretninu s kojom odmah mogu zarađivati. Kuća se sast...
Ovo je odlična prilika za sve one koji bi htjeli kupiti nekr...
17
270 000 €
844 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Žminj, okolica U mirnom istarskom selu u okolici Žminja, daleko od gužve, a opet dovoljno blizu svih s...
Istra, Žminj, okolica U mirnom istarskom selu u okolici Žmi...
17
599 000 €
3993 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fantastična kuća s bazenom – 10 minuta od Labina Na prodaju je moderna novogradnja s grijanim bazenom smješte...
Fantastična kuća s bazenom – 10 minuta od Labina Na prodaju...
12
639 000 €
3195 €/m²
ažuriran
Vižinada, Baldaši
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se predivna vila s bazenom u srcu Istre, savršena za obiteljski odmor ili luksuzni bijeg u prirodu. Vi...
Prodaje se predivna vila s bazenom u srcu Istre, savršena za...
7
145 000 €
1115 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kuća s panoramskim pogledom na more – 130 m² + adaptirana garaža 36 m² Prodaje se samostojeća ...
Samostojeća kuća s panoramskim pogledom na more – 130 m² ...
17
815 000 €
2717 €/m²
ažuriran
Marčana, Kavran
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja luksuzne Vile u Kavranu na rubu sela okružena zelenilom i maslenicima. Oko kuće se nalazi 11 zasađenih...
Prodaja luksuzne Vile u Kavranu na rubu sela okružena zeleni...
13
700 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Marčana, Kavran
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kavran moderna vila sa prekrasnim pogledom na more ,smještena u mirnom dijelu u slijepoj ulici okružena zeleni...
Kavran moderna vila sa prekrasnim pogledom na more ,smješten...
17
275 000 €
1719 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je odlična obiteljska kuća smještena u mirnom naselju nadomak Labina, svega 2 kilometra od centra n...
Na prodaju je odlična obiteljska kuća smještena u mirnom nas...
11
125 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
50 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kamena kuća u blizini Crikvenice Prodaje se starina udaljena svega 4 km od mora i centra Crikv...
Prodaje se kamena kuća u blizini Crikvenice Prodaje se ...
Stranica 32 od 232
< Natrag
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban