| Dana 16.04.2026 ima 18 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Poslovni prostor, Beograd, Rvati | 75000 EUR | 60000 EUR | -20.00% | Detalji |
| • Kuća, Zrenjanin, Žitište | 40000 EUR | 35000 EUR | -12.50% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Banovo ... | 275000 EUR | 269000 EUR | -2.18% | Detalji |
| • Troiposoban stan, Beograd, Andrić ... | 450000 EUR | 435000 EUR | -3.33% | Detalji |
| • Poslovni prostor, Beograd, Rvati | 68000 EUR | 54400 EUR | -20.00% | Detalji |
| • Kuća, Zrenjanin, Dolja | 35000 EUR | 32000 EUR | -8.57% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Cerak | 143000 EUR | 138000 EUR | -3.50% | Detalji |
| Dana 15.04.2026 ima 13 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 400000 EUR | 300000 EUR | -25.00% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Mirijevo | 152900 EUR | 149900 EUR | -1.96% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Kalemegdan | 440000 EUR | 435000 EUR | -1.14% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Stari ... | 445000 EUR | 430000 EUR | -3.37% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Dorćol | 450000 EUR | 430000 EUR | -4.44% | Detalji |
| • Troiposoban stan, Beograd, Savski ... | 239000 EUR | 232000 EUR | -2.93% | Detalji |
| • Kuća, Beograd, Vlaška | 120000 EUR | 100000 EUR | -16.67% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Dorćol | 193900 EUR | 189900 EUR | -2.06% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Mirij ... | 125000 EUR | 115000 EUR | -8.00% | Detalji |
| • Zemljište za prenamenu, Užice, M ... | 39999 EUR | 29999 EUR | -25.00% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 149900 EUR | 140000 EUR | -6.60% | Detalji |
| • Garaža, Beograd, Južni bulevar | 26000 EUR | 23000 EUR | -11.54% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Lekino brdo | 269000 EUR | 260000 EUR | -3.35% | Detalji |