Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 61 oglasa - Prodaja zemljišta Zrenjanin okolina
Strana 2 od 4
Nazad
1
2
3
4
Napred
13
800 000 €
8 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lukino Selo
104000 m2
POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE
POLJOP. ZEMLJIŠTE
spr.
Lukino Selo - dvosoban stan + velika štala na placu površine 10,4 Ha ili 1040 ara. Do farme se dolazi putem iz...
Lukino Selo - dvosoban stan + velika štala na placu površine...
1
10 000 €
16 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
624 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Plac u Melencima, na izlazu prema Kikindi, površine 624m2, na placu je upisana kuća od 53m2 i pomoćni objekat ...
Plac u Melencima, na izlazu prema Kikindi, površine 624m2, n...
4
71 400 €
1 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Belo Blato
80977 m2
ŠUMSKO ZEMLJIŠTE
ŠUMSKO ZEMLJIŠTE
spr.
Šuma Topole Belo Blato Poljoprivredno zemljište pod šumom topole Belo Blato, opština Zrenjanin. Udaljen od Z...
Šuma Topole Belo Blato Poljoprivredno zemljište pod šumom t...
5
30 600 €
1 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Belo Blato
21032 m2
POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE
POLJOP. ZEMLJIŠTE
spr.
Poljoprivredno Zemljište Belo Blato Topola, na jednom hektaru 400 stabala, a drugi je prazan Belo Blato, opš...
Poljoprivredno Zemljište Belo Blato Topola, na jednom hekta...
2
31 000 €
1 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Belo Blato
21036 m2
POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE
POLJOP. ZEMLJIŠTE
spr.
Belo Blato - plac površine 21.036m2(2.1 hektara) sa posađenom topolom. Blizina novog auto puta Beograd-Zrenjan...
Belo Blato - plac površine 21.036m2(2.1 hektara) sa posađeno...
8
71 500 €
1 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Belo Blato
82000 m2
POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE
POLJOP. ZEMLJIŠTE
spr.
Belo Blato - plac površine 8.2 hektara sa posađenom topolom. Blizina novog auto puta Beograd-Zrenjanin. Zemlji...
Belo Blato - plac površine 8.2 hektara sa posađenom topolom....
3
17 000 €
155 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir
110 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Elemir – kuća za rušenje površine oko 110m2 na placu površine oko 4.8 ara. Monofazna struja. Agencijska provi...
Elemir – kuća za rušenje površine oko 110m2 na placu površin...
2
5 000 €
4 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Perlez
1417 m2
POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE
POLJOP. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Na prodaju dve njive kod naseljenog mesta Perlez-potes Rit. Ukupne površine 14.17. ari. Jedan vlasnik....
Na prodaju dve njive kod naseljenog mesta Perlez-potes Rit. ...
2
9 000 €
27 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Ečka
337 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Plac površine 337m2, sa širokim frontom, pravilnog oblika. Plac se nalazi u lepoj ulici, blizu je izlaska na m...
Plac površine 337m2, sa širokim frontom, pravilnog oblika. P...
1
12 700 €
16 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Ečka
800 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 8 ari. Uknjižen 1/1...
Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 8 ari. Uknj...
1
45 000 €
29 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Čenta
1548 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
U ponudi plac u naselju Čenta ukupne površine 15,48 ari. Uknjižen....
U ponudi plac u naselju Čenta ukupne površine 15,48 ari. Ukn...
10
27 000 €
18 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Aradac
1500 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Aradac - plac površine 15 ara. Građevinsko i poljoprivredno zemljište. Monofazna struja, gradska voda i bunar....
Aradac - plac površine 15 ara. Građevinsko i poljoprivredno ...