Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 125 oglasa - Prodaja - kuća Zrenjanin okolina
Strana 1 od 7
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
Napred
17
37 000 €
308 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Knićanin
120 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prodaje se seoska kuća od 120 m2 na placu od 24 ara. Pomoćna zgrada 80 m2, voćnjak sa 100 stabala raznog voća ...
Prodaje se seoska kuća od 120 m2 na placu od 24 ara. Pomoćna...
14
37 000 €
231 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Knićanin
160 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Knićanin - dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 pot...
Knićanin - dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemn...
7
40 000 €
290 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lukino Selo
138 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15,21 ari s...
Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pom...
17
23 000 €
719 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Tiganjica
32 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Tiganjica - vikendica površine 32m2 + soba i terasa u potkrovlju i ostava sa wc-om. Na placu površine 11,8 ara...
Tiganjica - vikendica površine 32m2 + soba i terasa u potkro...
17
50 000 €
510 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lukićevo
98 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju dve kuće na prostranom placu od 20.89 ari u Lukićevu. Na placu se nalaze dve stambene kuće starije ...
Na prodaju dve kuće na prostranom placu od 20.89 ari u Lukić...
10
60 000 €
300 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Ečka
200 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se ...
Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove...
3
17 000 €
170 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir
100 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi v...
Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2)...
17
29 000 €
109 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Žitište
267 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju autentična stara švapska kuća površine 267 m2, smeštena u samom centru Srpskog Itebeja na placu od ...
Na prodaju autentična stara švapska kuća površine 267 m2, sm...
17
28 000 €
226 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Banatski Despotovac
124 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Banatski Despotovac – trosobna dvojna kuća površine 124m2 + šupa i pomoćna zgrada na placu od 10,20 ara sa kol...
Banatski Despotovac – trosobna dvojna kuća površine 124m2 + ...
11
39 000 €
76 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Nova Crnja
516 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji,...
Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 51...
15
40 000 €
328 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mihajlovo
122 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Četvorosobna Kuća Mihajlovo 15 ari plac, struja, voda, NAMEŠTENA Objekat se nalazi na uličnom delu parce...
Četvorosobna Kuća Mihajlovo 15 ari plac, struja, voda, NA...
12
38 000 €
253 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
150 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Melenci Trofazna struja, Gas, Voda, Renovirano Objekat se nalazi na uličnom delu parcele...
Kuća na prodaju Melenci Trofazna struja, Gas, Voda, Renov...
14
85 000 €
425 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Aradac
200 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Aradac - četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4 poslovne zgrade površine 126m2, 100m2, 177m2 i 24...
Aradac - četvorosobna kuća sa potkrovljem površine 200m2 + 4...
15
38 000 €
253 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
150 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18...
Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150...
11
29 500 €
369 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Banatsko Karađorđevo
80 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Useljiva kuca na glavnoj ulici,Banatsko Karadjordjevo (opstina Zitiste) . Stambenog prostora 80 kvadrata + su...
Useljiva kuca na glavnoj ulici,Banatsko Karadjordjevo (opsti...
11
25 000 €
260 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Perlez
96 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Perlez – četvorosobna kuća od mešovitog materijala površine 96m2 na placu površine 6,08 ara sa kolskim ulazom....
Perlez – četvorosobna kuća od mešovitog materijala površine ...
8
12 000 €
222 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Žitište
54 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prizemna, dvosobna kuća 54m2 na parceli od 14382m2, u blizini centra sela Čestereg, Žitište. Sastoji se od pre...
Prizemna, dvosobna kuća 54m2 na parceli od 14382m2, u blizin...
0
28 000 €
222 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Žitište
126 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Četvorosobna kuća površine 126m2 na parceli od 1414 m2, u blizini centra sela Čestereg, Žitište. Sastoji se od...
Četvorosobna kuća površine 126m2 na parceli od 1414 m2, u bl...
15
38 000 €
745 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Banatski Despotovac
51 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Banatski Despotovac Struja, voda, gas, 11 ari, bez tereta Funkcionalan i useljiv stan. O...
Kuća na prodaju Banatski Despotovac Struja, voda, gas, 11...
15
40 000 €
351 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
114 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Melenci – četvorosobna kuća površine 114m2 + šupa + pomoćne zgrade na placu površine 15,64 ara sa kolskim ulaz...
Melenci – četvorosobna kuća površine 114m2 + šupa + pomoćne ...
Strana 1 od 7
Nazad
1
2
3
4
5
6
7