Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
81 - 100 od ukupno 146 oglasa - Prodaja kuća Zrenjanin okolina
Strana 5 od 8
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
Napred
5
25 000 €
347 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Banatski Despotovac
72 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prizemna kuća površine 72 m2 na placu od 11,24 ari u naseljenom mestu Banatski Despotovac. Nalazi se na ulično...
Prizemna kuća površine 72 m2 na placu od 11,24 ari u naselje...
11
38 000 €
355 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
107 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća sa dva zasebna placa, zidana od čvrstog materijala, sastoji se iz kuhinje sa trpezarijom, dnevna soba, 3 ...
Kuća sa dva zasebna placa, zidana od čvrstog materijala, sas...
7
20 000 €
126 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Belo Blato
159 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća u naselju Belo Blato, građena je od mešovitog materijala, renoviran krov, potrebno renoviranje unutrašnji...
Kuća u naselju Belo Blato, građena je od mešovitog materijal...
16
150 000 €
833 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lazarevo
180 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
Moderna spratna kuća u Lazarevu, sastoji se iz 2 etaže, u prizemlju se nalazi: ulaz, kupatilo, dnevna soba sa ...
Moderna spratna kuća u Lazarevu, sastoji se iz 2 etaže, u pr...
17
63 000 €
450 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
140 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ulazom, na placu od 1500m2 čiji je front širine ok...
Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ...
12
38 000 €
253 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Banatski Despotovac
150 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Banatski Despotovac Struja, Gas, 18.5 ari plac Spratna kuća sa garažom i 18,5 ari plac na je...
Kuća na prodaju Banatski Despotovac Struja, Gas, 18.5 ari p...
12
37 000 €
402 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
92 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 92m2 na placu površine 5,5 ara sa kolskim ulazom. Trofa...
Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 92m2 ...
12
16 300 €
84 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Jankov Most
193 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Jankov Most - trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, ...
Jankov Most - trosobna kuća površine 193m2 na placu površine...
17
53 000 €
247 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Torak
215 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prizemna kuća površine 215 m2 na placu od 11,87 ari u naseljenom mestu Torak sastoji se od zatvorene verande, ...
Prizemna kuća površine 215 m2 na placu od 11,87 ari u naselj...
13
40 000 €
220 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lukićevo
182 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površine 182 m2 na placu od 9.35 m2. Kuća građena od čvrs...
Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površin...
17
130 000 €
473 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir
275 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Elemir - dvosobna starija kuća od mešovitog materijala površine 65m2 + novija trosobna kuća od čvrstog materij...
Elemir - dvosobna starija kuća od mešovitog materijala površ...
11
47 000 €
461 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
102 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Trosobna Kuća Melenci Čvrsta gradnja, Useljiva, Gas Objekat se nalazi na parceli od 4.5 ara sa kolskim ulazo...
Trosobna Kuća Melenci Čvrsta gradnja, Useljiva, Gas Objeka...
11
25 000 €
500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Botoš
50 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Dvosobna Kuća Botoš 10 ari plac, Kanal DTD u neposrednoj blizini Na prodaju prizemna kuća građena od čvrstog...
Dvosobna Kuća Botoš 10 ari plac, Kanal DTD u neposrednoj bl...
17
25 000 €
500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Botoš
50 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju prizemna kuća građena od čvrstog materijala u naseljenom mestu Botoš površine oko 50 m2 na placu od...
Na prodaju prizemna kuća građena od čvrstog materijala u nas...
13
25 000 €
240 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
104 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Melenci - dvosobna kuća površine 104m2 + pomoćne prostorije i garaža na placu površine 9,05 ara. Monofazna str...
Melenci - dvosobna kuća površine 104m2 + pomoćne prostorije ...
15
53 000 €
530 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Stajićevo
100 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća u Stajićevu, naselje udaljeno 5 km od Zrenjanina, sastoji se iz 3 sobe, predsoblje, kupatilo, ulaz, kuhin...
Kuća u Stajićevu, naselje udaljeno 5 km od Zrenjanina, sasto...
7
70 000 €
500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
140 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomsk...
Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2...
17
35 000 €
380 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Perlez
92 m2
VIKENDICA
VIKENDICA
pr spr.
Renovirana, dvoetažna vikendica na parceli od 1259m2, sa izlazom na reku Bege,j u vikend zoni kod Perleza. Pr...
Renovirana, dvoetažna vikendica na parceli od 1259m2, sa izl...
12
70 000 €
500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Melenci
140 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Trosobna Kuća sa Velikim Ekonomski Objekatom i Garažom Melenci Prizemna trosobna kuća u mirnom delu Melanaca,...
Trosobna Kuća sa Velikim Ekonomski Objekatom i Garažom Melen...
8
45 000 €
225 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir
200 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Elemir (Kaštel) - nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorij...
Elemir (Kaštel) - nezavršena kuća površine 200m2 stambenog d...
Strana 5 od 8
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8