imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Čukarica, Železnik

Detaljna pretraga

1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Čukarica, Železnik

pogledaj3d
10
149 900 € 1897 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

79 m2

pr spr.
pogledaj3d
12
146 900 € 2193 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

67 m2

pr spr.
pogledaj3d
11
189 995 € 2405 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

79 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
319 900 € 2387 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

134 m2

2. spr.
10
178 160 € 1713 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

104 m2

2. spr.
5
169 650 € 1950 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

87 m2

2. spr.
6
150 000 € 2308 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

65 m2

2. spr.
14
123 000 € 2121 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

58 m2

2. spr.
14
115 000 € 1917 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

60 m2

3. spr.

Reklama