imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta Užice okolina

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 71 oglasa - Prodaja zemljišta Užice okolina

Strana 1 od 4
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Napred
0
36 000 € 20 €/m²
ažuriran
Užice, Tara

1800 m2

spr.
7
21 000 € 10 €/m²
ažuriran
Užice, Kremna

2166 m2

spr.
9
35 000 € 5 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Centar

6600 m2

pr spr.
3
269 900 € 450 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Centar

600 m2

pr spr.
12
88 000 € 110 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Centar

800 m2

pr spr.
12
44 000 € 110 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Centar

400 m2

pr spr.
7
25 000 € 50 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Zova

500 m2

spr.
2
6 000 € 1 €/m²
ažuriran
Užice, Kosjerić

4191 m2

spr.
8
250 000 € 588 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Sloboda

425 m2

spr.
0
113 300 € 110 €/m²
ažuriran
Užice, Gostinica

1030 m2

spr.
1
100 260 € 180 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Tornik

557 m2

spr.
17
80 000 € 8 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Čajetina

10500 m2

spr.
8
55 000 € 14 €/m²
ažuriran
Užice, Jablanica

4000 m2

spr.
5
22 500 € 47 €/m²
ažuriran
Užice, Bajina Bašta

479 m2

spr.
3
20 000 € 50 €/m²
ažuriran
Užice, Tara

400 m2

spr.
14
100 000 € 19 €/m²
ažuriran
Užice, Zaovine

5200 m2

spr.
7
94 000 € 15 €/m²
ažuriran
Užice, Kačer

6255 m2

spr.
9
75 000 € 11 €/m²
ažuriran
Užice, Tara

7000 m2

spr.
5
33 000 € 55 €/m²
ažuriran
Užice, Zaovine

600 m2

spr.
11
120 000 € 6 €/m²
ažuriran
Užice, Volujac

21683 m2

spr.
Strana 1 od 4
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Napred