Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 11 od ukupno 11 oglasa - Prodaja - kuća Kruševac
17
470 000 €
1567 €/m²
ažuriran
Kruševac, Mudrakovac
300 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Luksuzna kuća u Mudrakovcu. Predstavljamo vam luksuznu porodičnu kuću u Kruševcu, površine 300 kvadrata, koja ...
Luksuzna kuća u Mudrakovcu. Predstavljamo vam luksuznu porod...
1
140 000 €
519 €/m²
ažuriran
Kruševac, Bagdala
270 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća u Pećkoj ulici. U mirnoj i traženoj Pećkoj ulici prodaje se kuća ukupne površine 272 m², raspoređena na t...
Kuća u Pećkoj ulici. U mirnoj i traženoj Pećkoj ulici prodaj...
6
320 000 €
1000 €/m²
ažuriran
Kruševac, Bagdala
320 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prodaje se luksuzna porodična kuća,na jednoj od najtraženijih lokacija u Kruševcu – Bagdali III. Kuća je građe...
Prodaje se luksuzna porodična kuća,na jednoj od najtraženiji...
17
370 000 €
1705 €/m²
ažuriran
Kruševac, Mudrakovac
217 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Luksuzna vila sa teniskim terenom. U ponudi imamo jedinstvenu nekretninu koja predstavlja savršen spoj komfora...
Luksuzna vila sa teniskim terenom. U ponudi imamo jedinstven...
17
160 000 €
1067 €/m²
ažuriran
Kruševac, Rasadnik I
150 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća 150 m², Rasadnik, Kruševac. Prodaje se izuzetna kuća površine 150m² na 4 ara placa, idealna za porodični ...
Kuća 150 m², Rasadnik, Kruševac. Prodaje se izuzetna kuća po...
17
165 000 €
938 €/m²
ažuriran
Kruševac, Bagdala
176 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Porodična kuća na Badgali. Prodaje se porodična kuća na atraktivnoj lokaciji u Kruševcu – Bagdala (iza Borića)...
Porodična kuća na Badgali. Prodaje se porodična kuća na atra...
17
288 000 €
1152 €/m²
ažuriran
Kruševac, Centar
250 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prodaje se luksuzna kuća u širem centru grada. Kuća se nalazi u blizini Pionirskog parka i stadiona Mladost. P...
Prodaje se luksuzna kuća u širem centru grada. Kuća se nalaz...
0
300 000 €
1000 €/m²
ažuriran
Kruševac, Bagdala
300 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Luksuzna kuća na Bagdali. Struktura 5.0, Prodajemo luksuznu kuću na odličnoj lokaciji, u podnožju Bagdale, koj...
Luksuzna kuća na Bagdali. Struktura 5.0, Prodajemo luksuznu ...
9
230 000 €
1917 €/m²
ažuriran
Kruševac, Ujedinjene Nacije
120 m2
KUĆA
KUĆA
sut spr.
PRELEPA KUĆA u U.N.. - Na prodaju prelepa kuća u naselju Ujedinjene Nacije, na prelepom mestu za miran i porod...
PRELEPA KUĆA u U.N.. - Na prodaju prelepa kuća u naselju Uje...
13
170 000 €
680 €/m²
ažuriran
Kruševac, Lazarica
250 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
NOVA KUĆA u Lazarici. Struktura 5.0, Na prodaju je moderna i veoma lepa kuća rađena po projektu, smeštena u mi...
NOVA KUĆA u Lazarici. Struktura 5.0, Na prodaju je moderna i...
15
52 000 €
945 €/m²
ažuriran
Kruševac, Bivolje
55 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prodaje se kuća u naselju Kapidžija, površine 55m2. Nalazi se na placu površine 4,5ari. Kuća poseduje prizemlj...
Prodaje se kuća u naselju Kapidžija, površine 55m2. Nalazi s...