Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
GRADNJA I OPREMANJE
Prodaja kuća Beograd okolina, Grocka, Vrčin
Detaljna pretraga
1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja kuća Beograd okolina, Grocka, Vrčin
17
800 000 €
2597 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin
308 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima...
Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od ...
9
170 000 €
1063 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin
160 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
U prilici smo da Vam ponudimo odlično pozicioniranu kuću u Vrčinu, opština Grocka. Nalazi se na odličnoj loka...
U prilici smo da Vam ponudimo odlično pozicioniranu kuću u V...
17
280 000 €
791 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin
354 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vrcin, Skadarlijska, 6.0 kuca od 354 m2 sa 4 terase, na 7.04 ari placa,...
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vrcin, Skadarlijska, ...
9
720 000 €
2045 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin
352 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Nesvakidašnje luksuzan kompleks od 3 kuće u podnožju Avale. Kuće su okružene zelenilom a položaj im je takav d...
Nesvakidašnje luksuzan kompleks od 3 kuće u podnožju Avale. ...
17
155 000 €
1148 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Vrčin
135 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking...
Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno greja...
Reon
1000 ruža