imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja kuća Beograd okolina, Barajevo

Detaljna pretraga

1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja kuća Beograd okolina, Barajevo

2
80 000 € 301 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

266 m2

sut spr.
17
150 000 € 1042 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

144 m2

pr spr.
15
380 000 € 1872 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

203 m2

pr spr.
17
2 200 000 € 6395 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

344 m2

pr spr.
17
159 000 € 1006 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

158 m2

pr spr.
12
140 000 € 390 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

359 m2

spr.
11
170 000 € 243 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

700 m2

spr.
17
253 000 € 2108 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

120 m2

pr spr.
7
120 000 € 863 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Barajevo

139 m2

pr spr.