imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Surčin

Detaljna pretraga

21 - 33 od ukupno 33 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Surčin

Strana 2 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • Napred
3
10 965 000 € 510 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

21500 m2

spr.
8
70 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

35 m2

spr.
7
135 000 € 1324 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

102 m2

spr.
11
125 000 € 1563 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

80 m2

spr.
9
400 000 € 400000 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

1 m2

pr spr.
2
150 000 € 148 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

1012 m2

spr.
17
1 500 000 € 7895 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

190 m2

spr.
10
280 000 € 996 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

281 m2

spr.
4
164 000 € 149 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

1100 m2

spr.
16
235 000 € 2117 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

111 m2

spr.
13
160 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

80 m2

vpr spr.
1
258 000 € 30 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

8599 m2

spr.
5
1 850 000 € 201 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

9200 m2

pr spr.
Strana 2 od 2
  • Nazad
  • 1
  • 2