Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
GRADNJA I OPREMANJE
Prodaja nekretnina Beograd, Zvezdara, Olimp
Detaljna pretraga
1 - 11 od ukupno 11 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Zvezdara, Olimp
17
228 000 €
3864 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Olimp
59 m2
DVOIPOSOBAN STAN
DVOIPOSOBAN STAN
4. spr.
Zvezdara, Olimp - Mirka Lukovića 2.5, 59m2 (lođa 4m2), 4/4, grejanje na gas, lift, interfon, parking U p...
Zvezdara, Olimp - Mirka Lukovića 2.5, 59m2 (lođa 4m2), 4/...
10
169 999 €
2698 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
63 m2
TROIPOSOBAN STAN
TROIPOSOBAN STAN
vpr spr.
Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Stan poseduje tri spavaće sobe, lodju, kupatilo, kuhinj...
Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Stan p...
17
492 800 €
4400 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
112 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
6. spr.
Luksuzan stan na Zvezdari – Viva Residences Cena: 492.800 € (4.400 €/m2) Kvadratura: 95.66m2+ terasa 16.68m2 ...
Luksuzan stan na Zvezdari – Viva Residences Cena: 492.800 €...
17
286 000 €
3865 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
74 m2
TROIPOSOBAN STAN
TROIPOSOBAN STAN
2. spr.
Prodaje se porodičan stan u novogradnji iz 2024. godine, u neposrednoj blizini Sportskog centra Olimp, u mirno...
Prodaje se porodičan stan u novogradnji iz 2024. godine, u n...
17
206 818 €
3182 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
65 m2
TROIPOSOBAN STAN
TROIPOSOBAN STAN
pr spr.
Retko u ponudi, dupleks stan u novoj zgradi kod SC Olimp, opština Zvezdara. U jednom od najtraženijih delova ...
Retko u ponudi, dupleks stan u novoj zgradi kod SC Olimp, op...
1
205 000 €
3106 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
66 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
pr spr.
Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u b...
Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, E...
13
180 000 €
1782 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
101 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Na prodaju prostrana porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, u mirnoj i lepo uređenoj...
Na prodaju prostrana porodična kuća na jednoj od najtraženi...
13
348 000 €
3346 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
104 m2
ČETVOROSOBAN STAN
ČETVOROSOBAN STAN
3. spr.
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Olimpa, opština Zvezdara. Stan je površine 104m2 i po str...
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Olimpa, ...
1
250 000 €
758 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
330 m2
KUĆA
KUĆA
1. spr.
Prodaja vertikale kuće 330m2,desna polovina,uknjizeno,4 etaze,7 soba,4 mokra cvora,mogucnost nadogradnje jos j...
Prodaja vertikale kuće 330m2,desna polovina,uknjizeno,4 etaz...
8
224 000 €
1366 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
164 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
spr.
Zvezdara, Olimp - Duvanjska poslovni prostor, 164m2, SUT/4, EG U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgr...
Zvezdara, Olimp - Duvanjska poslovni prostor, 164m2, SUT/...
8
224 000 €
1366 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp
164 m2
MAGACIN
MAGACIN
spr.
Zvezdara, Olimp - Duvanjska magacinski prostor, 164m2, SUT/4, EG U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgrad...
Zvezdara, Olimp - Duvanjska magacinski prostor, 164m2, SUT/...
Reon
27. Marta
,
Ada ciganlija
,
Andrićev venac
,
Atelje 212
,
Bežanijska kosa 1
,
Bežanijska kosa 2
,
Bežanijska kosa 3
,
Bioskop Voždovac
,
Bogoslovija
,
Borča
,
Borča 1
,
Dorćol - 25. Maj