imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

6
115 800 € 2969 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

39 m2

pr spr.
6
117 270 € 3007 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

39 m2

1. spr.
6
175 470 € 3025 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

58 m2

pr spr.
6
221 490 € 2993 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

74 m2

1. spr.
14
220 000 € 2472 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

89 m2

7. spr.
11
95 000 € 1979 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

48 m2