imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Voždovac, Medaković

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Voždovac, Medaković

17
406 000 € 2900 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

140 m2

2. spr.
9
139 900 € 2855 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

49 m2

7. spr.
7
120 000 € 3158 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

38 m2

11. spr.
10
75 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

25 m2

pr spr.
17
127 000 € 1716 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

74 m2

pr spr.
17
149 000 € 1433 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

104 m2

6. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama