imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

4
268 450 € 2950 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

91 m2

1. spr.
17
239 000 € 4193 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

57 m2

8. spr.
14
155 000 € 3523 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

44 m2

7. spr.
12
230 000 € 2771 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

83 m2

1. spr.
11
167 000 € 2609 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

64 m2

pr spr.
11
280 000 € 3256 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

86 m2

2. spr.
15
350 000 € 2692 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

130 m2